Voyage Torba Private – Bodrum

Konularına özel bir şekilde hazırlanmış olan, önünde havuz olan villalar, özel bir şekilde konuklar adına tasarlanmıştır. Havuzlarını yalnızca Private konuklarına ait bir barla, restoran sunmaktadırlar. Konuklar tesisin karşısında bulunan Voyage Torba’nın imkanlarından yararlanabilmektedirler.

Adres: Kızılağaç Mevkii 48400, Torba / Bodrum – Muğla

Telefon: 0 (252) 367 18 20

Odalar ve Özellikleri

  • Private havuz kısmına direkt geçiş olan odalardır. Şık konseptleriyle Voyage ayrıcalığını da bir araya getirmektedir. Odalar da maksimum 1/3 kişi kalabilmektedir.
  • Unutulmaz bir tatili ailenizle yaşamak istiyorsanız eğer, Private Aile odalarını çok sevececksiniz. Hem minik konularına hem de aileler için konforu yakalamaktadırlar. Tam bir ev havası verilmiştir. ¾ yetişkin kalabilir.

Otel Olanakları

  • İnternet bağlantısı, genel olan alanların hepsinde ve odaların içerisinde ücretsiz wi-fi internet bağlantısı verilmektedir.
  • Alışveriş içinse kuaför ve fotoğrafçı bulunuyor. Sadece yaz sezonunda.
  • Maksimum 50 araçlık açık otopark alanı, maksimum da 90 araçlık kapalı otopark hizmeti sunuluyor.
  • Çocuk bakımı, isteğe göre belli saatlerde odada ve mini kulüp yerlerinde bebek bakıcılığı hizmeti verilir.
  • Sağlık hizmetleri, 24 saat hemşire ve özel isteğe bağlı olarak doktor çağırılabilmektedir.
  • Elektronik kasa, odaların hepsinde bulunmaktadır. Dilerseniz resepsiyondaki kasaya da emanet edebilirsiniz.
  • Voyage Torba’nın sahil şeridini ve havuzunu kullanan Private otel, konuklarının odalarından direkt geçiş olduğundan misafirlerine de daha özel anlar yaşatmaktadır.
  • Hareket etmeyi tatilde de ihmal etmemelisiniz. Spor olanaklarıyla, heyecan dolu su sporlarının buluştuğu yer Voyage Torba kıyılarında sizleri bekliyor. Tatilde zinde kalabilmek için tesisin tam donanımlı spor merkezine de uğramayı ihmal etmemelisiniz. Vücudunuzu tatilde de zinde tutun.

Yiyecek & İçecek

Voyage Torba Private, tatilinizin lezzet durağı olacaktır. Restoranları, pastane dışında gün içinde de daima zengin içerikler sunan yeme-içme servisi ve barlarıyla da dikkat çekmektedir.

Tesisin farklı bir damak zevkine hitap etmesi, nefis yemekleri sunması, sunumlar ile birleşip tatilinizi unutulmaz kılmaktadır. Voyage Torba Private misafirler, yaz zamanında voyage torba imkanlarından yararlanabilen, her iki otelinde muhteşem sunumlarıyla, tatil keyfini daha lezzetli bir yolculuğa dönüştürmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir