Voyage Belek Golf & Spa – Belek

Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak ve mükemmel ir tatil mi yapmak istiyorsunuz? Tek ihtiyacınız Voyage Belek Golf & Spa. Size sunduğu imkanlarla unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacak ve tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Adres: İskele Mevkii, Belek / Antalya

Çağrı Merkezi: 444 90 60

Odalar ve özellikleri

Çok fazla sayıda ve çok çeşitlilikte oda seçenekleri mevcuttur. Voyage Belek Golf & Spa odaları ve özellikleri görenleri hayran bırakıyor.

  • Standart, Bungalov, King süit, villa, delüks oda ve aile odaları mevcuttur.
  • Ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.
  • Tesis içerisinde alışveriş olanakları bulunmaktadır. Fotoğrafçı, gümüşçü, kuyumcu, saatçi, kuaför, marka butikler, market, proshop, optik, hediyelik eşya, deri ve çanta butikleri bulunmaktadır.
  • Odalarda kasalar bulunmaktadır.

Otel Olanakları

Otelde a’dan z’ye her şey mevcuttur. Müşterilerin istekleri üzerine ekstra hizmetler de bulunabilmektedir. Spor, eğlence, çocuklar için olan imkanlar, restoranlar, barlar gibi çok fazla olanaklar bulunmaktadır. İstenirse ücretli olarak çocuk bakımı yapılabilir. Doktor ve hemşire hizmeti de bulunmaktadır.

Eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayın. Golf sahası Montgomerie Maxx Royal ile de eğlenceyi ve kaliteyi sunmaktadır. Dünyaca ünlü golfçuları bu sahada ağırlamıştır.

Plajı

300 m uzunluğunda özel kuma sahip olan bir plaja sahiptir. Aynı zamanda Caretta Caretta’ların da yumurtlama alanları bulunmaktadır. Çekici plajının yanı sıra çok çeşitli havuz olanakları da bulunmaktadır. Aynı zamanda aqua parkı da bulunmaktadır. Hem yetişkinler için hem de çocuklar için aqua park mevcuttur.

Yiyecek & İçecek

Voyage Belek Golf & Spa yiyecek ve içecek konusunda iddialı lezzetlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Dünya lezzetlerini buluşturan Voyage Belek, 8 a la carte restoran, 3 snack restoran, 1 pastane, 14 bar, 1 çocuk restoranı ve manav köşesi bulunmaktadır.

Bunların dışında gözleme evi ve dondurma büfesi de gün boyunca açıktır.

Eğlence ve spor

Eğlence konusunda her yıl, dünyaca ünlü DJ ve grupları ağırlamaktadır. Spor salonu, plaj voleybolu ve su sporlarının yanı sıra çok daha fazla çeşitte spor imkanları mevcuttur. Bunun yanında Spa merkezi ile de dikkatleri çekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir