Selectum Luxury Resort – Belek

Tatil anlayışında bir adım ötesine gidin. Eşsiz ve deniz ve plajı ile herkesi hayran bırakmaya devam ediyor. Aynı zamanda konforlu odaları ve balayı imkanları ile sıklıkla tercih edilen oteller arasında yer alıyor.

Adres: Taşlıburun Mevkii, Belek/ Antalya

Rezervasyon: +90 (242) 272 79 32

Odalar ve özellikleri

Birbirinden lüks oda seçenekleri bulunan Selectum Luxury Resort, müşterilerine kalite ve konforu sunuyor. Deniz ve kara manzaralı odaları mevcuttur. Lükslüğün adresi konumunda bulunması ile birlikte çok daha fazla imkanı da bir araya getirmektedir. Kablosuz internet, sinema, kütüphane, hamam, butik, araç kiralama, bakım seçenekleri, spor odaları, oyun salonları, market, spa merkezi ve çocuk bakıcısı gibi çok fazla olanağa sahiptir.

Otel Olanakları

Selectum Luxury Resort otel olanakları olarak çok geniş imkana ve hizmete sahiptir. Spor konusunda geniş imkanları vardır. Aynı zamanda oyun odaları çeşitliliği ile de müşterilerine unutamayacakları bir tatili sunmayı planlamışlardır.

Çocuklar için de imkanlar geniştir. Çocuğunuz için havuzlar ve su kayakları mevcuttur. Ailelerin kendi havuzlarından gözleyebilecekleri kulüpler de bulunmaktadır. Mama sandalyesi ve bebek yatağı da isteyen müşterilere verilmektedir.

Plajı

Denize sıfırdır. 250 m uzunluğunda ince kum plaja sahiptir. Hem plajda hem de telefon imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz şezlong, şemsiye, havlu ve minder imkanları mevcuttur.

Yiyecek & İçecek

Sabah, öğle, akşam açık büfe hizmeti sunulmaktadır. Bazı alkollü ve alkolsüz içecekler gün içerisinde servise sunulmaktadır. A la carte restoranları, barları mevcuttur. Haftanın 5 günü de hizmet vermektedir. Ayrıca kahvelerinizi yudumlayabileceğiniz pastane imkanı da sunulmaktadır.

Eğlence ve spor

Özel konserler ve canlı müzik şovları bulunmaktadır. Oyun salonları, tavla, satranç ve kart oyunları da mevcut. Spa ve wellness bölümünde müşterilerin rahatlamaları adına birçok imkan var. Oldukça konforlu ve kaliteli yaşam tarzı için Selectum Luxury Resort eğlence ve spor aktiviteleri yakından takip edilmeli. Rahatlamak adına sunulan hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz, SPA merkezi, masaj, kese ve vücut bakımlardan siz de kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir