Rixos Premium – Bodrum

Doğasından tutun, gece hayatına kadar en güzel yerlerinden olan Bodrum’da tatil yapmanız, Rixos Premium Bodrum otel ile daha farklı olacak, unutulmaz olacaktır. Bodrum otellerinin arasındaki konumu ile Roxis Premium Bodrum, 187 bin kareye sahiptir. Mükemmel olması ve kaliteli olması, lüksü ve konforu da beraberinde sunmaktadır. Rixos Premium Bodrum otel, şehir merkezine 10 km uzaklıkta, havalimanına ise 25 km mesafededir.

Adres: Zeytinli Kahve Mevkii, Bodrum-Muğla

Telefon: 0 (252) 337 11 22

Odalar ve Özellikleri

Ayrıcalıkların dünyası olan Rixos Premium Bodrum otel, Ege Denizi’nin huzurlu atmosferini yaşatabilmek, güneşin, eğlencenin, denizin, keyfini çıkaracağınız, aklınızda hep kalacak olan tatil sizleri bekliyor. Akdeniz kızılçam ormanlarının ve maki topluluklarının buluştuğu, iç içe olduğu Bodrum Yarımadası’nın e değerli yerlerinden olan Zeytinli Kahve’de konforun ve lüksün tadını üst seviyelerde yaşayabilirsiniz.

  • Toplamda 347 oda bulunmaktadır.
  • Süit ve villalarda ise farklı istek ve ihtiyaçlarınızı bulabilmeniz mümkündür.
  • Deniz, güneş, 200 metre kumsal, restoranlar, barlar, Rixy Club, Rixos Royal SPA ve daha da fazlası Premium otelde.

Otel Olanakları

Ege Denizi’nin huzurlu havasında, keyfini çıkaracağınız tatilin dışında, otelin imkânlarından yararlanarak, asla unutmayacağınız bir tatil fırsatını yaşayabilirsiniz.

  • 347 oda ile beraber süit ve villa.
  • İnanılmaz Ege Manzarası, VIP Hizmetleri
  • Birbirinden farkı restoranlar ile beraber aklınızı başınızdan alacak olanakları veren otelde huzur bulacaksınız.

Yiyecek & İçecek

Yemek her zaman insanların zaafı olmuştur. Rixos Premium bodrum ile restoranlar, dünyanın dört tarafından en özel mutfakların seçkin örnekleri ile beraber misafirlerine gurme özeni sunmaktadırlar. Tamamen taze olan ürünleriyle, modern Türk mutfağına, Lübnan’ın heyecan veren yemeklerine, Asya mutfağına özel olan tatları ile zengin alternatifleri sunan, kaliteli ve konforlu restoranları ile beraber tatiliniz daha özel olacak.

Değişik konseptleri ile beraber hizmette olan 10 adet bar ise fazlasıyla kaliteli ve elit tatların keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Tüm al’a Carter restoranlarında akşam yemekleriniz için rezervasyon sistemlerine göre çalışmaktadır. Doluluğa bağlı bir şekilde de açılış ve kapanış saatlerinde, tarihlerde değişiklik yapılır. Al’a Carter restoranlar, akşam servisinde yapılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir