Millwall English Pub – Kadıköy

İngiliz pub kültürünü Kadıköy’e getiren ve senelerdir yüzbinlerce müşterisini memnun etmeyi başaran Millwall English Pub, farklı oturma alanları ile aynı anda 100’e yakın konuğu ağırlayabilecek kapasitedir. Başta İngiliz kültürüne ait biralar olmak üzere hemen hemen her bira çeşidi ve diğer alkollü içeceklere sahip olan mekanda ayrıca yiyecek ve çerezler de mevcuttur.

Adres: Caferağa Mahallesi, Neşet Ömer Sokak, No 16, Kadıköy, İstanbul

Telefon: 0216 450 3651

Mekan Dizaynı ve Konsept

İngiliz Pub dizaynına sahip olan mekanda, İngiltere’den fotoğraflar ve uygun aksesuarlar da bulunuyor. Örneğin üst katında kırmızı bir telefon kulübesi var. Mekanın girişinde 8-9 masadan oluşan dış alan yer alıyor. İçeriye doğru girdiğinizde koltuk ve sandalyeler ile donatılmış masalara ulaşıyorsunuz. Bir üst katında ise yine aynı şekilde duvarlara dayalı koltuklar ve sandalyeler var.

Özellikle maç yayını bakımından tercih edilen mekanda, Türkiye lig maçları ve Avrupa maçları izlenebiliyor. Futbolun yanı sıra önemli Basketbol müsabakalarına da yer verilmektedir.

Menü

Hollanda, Almanya, İngiltere ve Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelere ait biraların bulunduğu mekanda onlarca çeşitten söz edebiliriz. Uzun uzadıya giden kokteyl sayfasının yanı sıra viski, likör ve diğer tüm alkollü içkiler mevcuttur. Çeşitliliği soft içecekler için de geçerli.

Yemeklerine baktığımızda et – tavuk ana yemekleri, makarna çeşitleri, başlangıç yemekleri, salata ve burger menüleri mevcuttur. 12:00 ile 04:00 arasında müşteri kabul eden mekanda yemekler oldukça lezzetlidir. Fiyatlar ise normal yemek yiyebileceğiniz mekanların sadece bir tık üzerinde.

Özet

Keyifli bir akşam yemeği yemek için, arkadaşlarınızla sohbet etmek için, maç izlemek için veya sadece bir şeyler içmek için gidebileceğiniz güzel mekanlardan birisidir. Kadıköy halkının sıkça ziyaret ettiği bu yer, merkeze oldukça yakın. Çok fazla içecek çeşidinin olması ve yemek konusunda da oldukça iyi işler yapmaları konusunda tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir