Küp Cafe Saklıbahçe – Kadıköy

Kadıköy’de arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ve bir şeyler içebileceğiniz bir mekan arayışı içindeyseniz ve hafif de olsa ağaçlık bir yer olsun istiyorsanız sizlere Küp Cafe Saklıbahçe‘yi önerebiliriz. Aynı anda yüzlerce misafiri ağırlayabilecek kapasitede olan mekan birçok farklı alanı ile hizmet veriyor.

Adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sokak, No 47, Kadıköy, İstanbul

Telefon: 0216 347 8694

Mekan Dizaynı ve Konsept

10:00 ile 02:30 arasında misafirlerini ağırlayan Küp Cafe Saklıbahçe, birçok farklı alana sahip. Mekana ilk girdiğinizde birkaç masa ile karşılaşırsınız. Kadıköy’ün işlek sokağında oturmak isterseniz burayı tercih edebilirsiniz. İçeri girip merdivenlerden yukarı çıktığınızda ise sizi farklı bir hayat bekliyor. İlk başta büyük masalardan oluşan ve ağaçların yanlarına dizilen yerler göreceksiniz. Buranın hemen arkasında ise cam ile çevrelenmiş ekstra bir alan bulunur ve genelde burada maç yayını vs. olmaktadır. Biraz daha modern şekilde dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Mekanın sol bölümünde ise bir iki merdiven çıkarak ulaşabileceğiniz alan mevcut. Burada da 20-25 civarı masa var. Sohbet ederken çalan şarkıların önünüze geçmemesi adına oldukça kısık seste çalan bir müzik mevcut.

Menüsü

Kahvaltı dahil olmak üzere her öğüne hizmet edecek bir menüye sahip olan Küp Cafe Saklıbahçe hem alkollü hem de alkolsüz içecekler ile donatılmıştır. Hemen hemen her yemek çeşidine sahip olan mekanda, alkollü ürünlerde oldukça geniş yelpazededir. Soft içecek isteyenler içinde onlarca çeşit mevcut. Kahvesine kadar tüm sıcak içeceklere ulaşabileceğiniz Küp Cafe Saklıbahçe menüsünde ayrıca nargile çeşitleri de var. Kısacası, özellikle toplu şekilde gidildiğinde herkesin zevkine uygun yiyeceklerin ve içeceklerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlara geldiğimizde ise Kadıköy ve çevresinin en uygun mekanlarından bir tık pahalı olduğunu söylemekte fayda var. Fakat alınan hizmet ve menü çeşitliliği bakımından uygun denebilir.

Özet

Sabah kahvaltısından gece sohbetine kadar dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz Küp Cafe Saklıbahçe’de yiyecek ve içecek çeşitliliği çok fazla. Mekanın genel konsepti açık alan olduğu için rahatlıkla oturabiliyorsunuz. Işıklandırma ve soğuk havalarda ısıtma sistemleri gelişmiş olan mekanda fiyatlar da konsepte göre oldukça uygun.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir