İzer Hotel & Beach Club – Bodrum

Konum olarak, Bodrum Yarımadası’nın üst kısmında olan, Torba kıyı köyünde konumlandırılmıştır. Türkiye’de bulunan güzel Ege sahilinin de merkezi olarak bilinir. Dünyaca ünlü olan turistik yerlere, alışveriş merkezine, gece hayatının keşfedilmesine de daha farklı bir heyecan vermektedir. Heyecan verici bir gece geçirmek isterseniz 10 dakika mesafeyle istediğiniz eğlenceye, heyecana kavuşabilirsiniz.

Adres: Izer Hotel ve Beach Club, İsmet İnönü Caddesi, No 87 48400

Telefon: 0 (252) 345 01 01

Odalar ve Özellikleri

Geniş, ferah olan odaların içerisinde huzuru bulabilecek, tam anlamıyla tatilinizin keyfini de çıkarabileceksiniz.

  • Her odanın içerisinde, mini bar, saç kurutma makinesi, TV & uydu, talep edilirse eğer bebek yatağı, odadan idare edilebilen klima kontrolü bulunur.
  • Odalar kendi araların 5’e ayrılmaktadır. Otel-bahçe manzaralı, deniz manzaralı, kulüp odası, kulüp aile odası, süit olda olarak ayrılıyor.
  • Her odada balkon ya da teras bulunmaktadır.
  • Her odanın içerisinde ücretsiz wi-fi hizmeti verilir.

Otel Olanakları

Ege Denizi’nin ve Torba Koyu’nun o eşsiz manzarasını ayaklarınızın altına alarak yemeklerinizi yemek, tatilinizin keyfini çıkarmak isterseniz burası tam size göre.

  • Her yaştan konukların tatilini güzelleştirmek amacı ile bulunan Hotel, birçok aktiviteyi de yanında getirmektedir. Heyecan veren su sporu, spor salonu, spa, havuz, su kaydırakları, günlük organize edilmiş olan aktiviteler, 4-12 yaş arası çocuklar içinde mini kulüp, akşam animasyonlarıyla daha fazlası!
  • Bunların dışındaysa harika geziler de yapılmaktadır.

Yiyecek & İçecek

İzer restoran ile Türk yemekler, uluslar arası yemeklerden oluşmuş olan, farklı çeşitleriyle açık büfesi, klimalı oturma alanları ile müşterilerini memnun etmektedir. Açık oturma alanının hemen önündeyse otelin özel plajı bulunuyor. Torba Koyu’nun ve Ege Denizi’nin çarpıcı olan o güzelliği gözlerinizin önünde olacak. Çeşitli pişirmeler mevcuttur. Deneyimli olan şeflerimiz, açık havada yapmış oldukları pişirimlerdeki keyifli dokunuşların, tatlarını tadarak keyfine varabilirsiniz.

Restoran sabah 7:30’da sabah kahvaltısıyla beraber açılmaktadır. Gece saat 1’e kadar çorba servisi devam eder. Yeni tatlar ve özel yemekler denemek, tatilinizin en keyifli yanlarından olabilir. Kaliteli olan şaraplar ve ithal alkollü içecekler ise ekstra ücrete girer.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir