Granada Luxury – Belek

Hayallerinizdeki tatili mi arıyorsunuz? Onun için Granada Luxury Belek size o tatilin imkanlarını sunuyor. Çok çeşitli imkanlar ve olanaklara sahip olan Granada Luxury Belek, görenleri hayran bırakıyor. Her sezon dolan odalar için önceden rezervasyon yaptırmak önemli. Lüks yaşamayı sevenler ve konforu her alanda hissetmek isteyenler burada aradıklarını bulacaklardır.

Adres: Belek Mevkii, Antalya

Çağrı merkezi: 0242 510 07 50

Odalar ve özellikleri

Granada Luxury Belek oda ve özellikleri ile görenleri etkilemeyi başarıyor.

  • Birçok oda imkanı mevcuttur. Standart oda ve aile odalarının yanı sıra Suite Villalar da mevcuttur.
  • Odalar oldukça rahat, kullanışlı ve temizdir.
  • Kablosuz ve ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur.

Otel Olanakları

Otel olanakları birçok otele göre oldukça iyidir. Çok çekici olanakları vardır. Bu olanaklar arasında, sinema salonu, buhar odası, lobi bar, sauna, masajı doktor, kuru temizleme, fotoğraf servisi, spa merkezi, kuaför, butik ve market seçenekleri mevcuttur. Hem tatil yapın hem de bütün olanaklardan yararlanın. Araç kiralama, kuyumcu ve çamaşırhane olanakları ile de hayatı kolaylaştırmaya çalışmaktadır.

Yıl başında etkinliği olması ile de dikkat çekmektedir.

Plajı

Denizi oldukça çekici ve ince kumdur. Çok çeşitli havuz imkanları bulunmakta ve yetişkin, çocuk her bireye havuz seçeneği sunulmaktadır. Aynı zamanda Wonderland da bulunmaktadır. Çocuklar için en iyi yer ve mutlu olmaları için yapılan bir yerdir.

Yiyecek & İçecek

Günde 3 öğün açık büfe servis hizmet mevcuttur. Restoranları ve barları da bulunmaktadır. Dünya mutfaklarını buluşturan Granada Luxury Belek yiyecek ve içecek konusunda oldukça iddialı ve başarılıdırlar. Alkollü veya alkolsüz içecekler de sunulmaktadır.

Eğlence ve spor

Eğence ve spor konusunda da rakip tanımıyor. Spor salonu ve spa merkezi hizmetleri mevcuttur. Kapalı havuz, sauna, hamam, buhar odası, masaj, kese & köpük hizmeti gibi hizmetleri de mevcuttur. Düzenlenen bazı etkinliklere katılmak zorunludur. Çocuklar eğlenmeleri için de çeşitli alanlar tasarlanmıştır.

En çok da balayı imkanları ve indirimleri dikkat çekmektedir. Bu konuda bireylere yardımcı olmakta ve indirimle sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir