Cactus Mirage Family Club – Bodrum

Bodrum Yarımadası, içerisinde doğal güzelliklerini, Ege yaşam biçimini misafirlerine sınırsız ve muhteşem şekilde göstermektedir. En tanınmış beldelerden olan Yarımadanın kuzey batısında bulunan tarihteki süngercileri ile ünlü Yalıkavak’tır. Cactus Mirage Family Club, Yalıkavak’ta bulunan en muhteşem koylardan biri olan Tilkicik koyunda deniz kenarında yer almaktadır. Tilkicik mevkiinde olan otel, Bodrum merkezine 20 km, havalimanına ise 50 km, Muğla şehir merkezineyse 139 km mesafede konumlanmaktadır.

Adres: Yalıkavak Tilkicik Koyu, Bodrum – Muğla

Telefon: 0 (252) 385 44 37

Odalar ve Özellikleri

Odalar geniş ve ferah tutulmuştur. Unutulmayacak bir tatil için güzel seçim olacak.

  • Aile odaları 33 m2 büyüklüğünde olmaktadır. Odaların içerisinde çift kişilik, tek yatak ve tek kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır.
  • Odanın içerisindeki hizmetler ve bulunan eşyalar, temizlik hizmeti, balkon, uydu yayını, duman dedektörü, banyo, duş, WC, kasa, Uyandırma servisi, split klima, televizyon, makyaj aynası, buklet banyo ürünler, saç kurutma makinesi, elektronik anahtar sistemi bulunmaktadır. Minibar ve telefon ücretlidir.
  • Standart odanın büyüklüğüyse 25 m2’dir.

Otel Olanakları

Fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi enfes bir bahçesi bulunmaktadır. 159 konforlu odayla, Bodrum yapılarının sadeliğinde, eksiksiz bir hizmet alabilirsiniz.

  • Tilkicik koyunda yüzebilir, su sporları yapabilir, güneşlenebilirsiniz. Eğlence ve hareketli geçmesini isteyen kişiler için güzel bir tatil olacaktır.
  • Otelin animasyonu ise 250 metre yakınına açılmış olan Pirates of The Cactus ismiyle Aquapark, otele aittir.
  • 20 dakikalık yürüyüş yaparak ya da otelin önünden bineceğiniz dolmuşlarla Yalıkavak Mekrkezin’e eski taş evleri ile nefis manzaraya ait olan Sandima köyünün tadını çıkarabilirsiniz. Geriş Köyünün ve Yalıkavak pazarına da ulaşabilirsiniz. 18 km uzaklıkta bulunan Bodrum Merkezini de gezebilir, yeni yerler görebilirsiniz.

Yiyecek & İçecek

Sabah, öğle ve akşam verilecek olan yemekler, açık büfe eşliğinde ücretsizdir. Otelin belirlediği markalar bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 11.00 ila 23.00 arasında ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Keyifhane A La Carte Restoran, pirates In Cactus Aquapark içerisindedir. Rezervasyonlu, ücretli bir şekilde hizmet vermektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir