Belkon Hotel – Belek

Antalya Serik tatil köyleri içerisinde farklı konsepti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Belkon Hotel, klas bir konsepte sahip. Ekonomik oteller içerisinde de kendisine yer bulan bu mekânda özellikle olanaklar sınırsız. Tabi ki yaz aylarında da kış aylarında da erken rezervasyon olmazsa olmazlardan birisi durumunda.

Adres: Kadriye Mahallesi, 07525 Serik/Antalya

Çağrı Merkezi: 0 (242) 272 79 15

Odalar ve Özellikleri

Ekonomik ve lüks seçenekleri ile her keseden insan için en iyi imkânları sağlayan Belkon Hotel, oda özellikleri ve tipleri ile de farklı farklı seçenekleri değerlendirme imkanını sizlere sunuyor diyebiliriz.

  • Aile odaları, oda kahvaltı seçenekli ve yarım pansiyon oda seçenekleri ile her cep için en uygun imkanları sizlere sağlıyor.
  • Odaları gün içerisinde sürekli temiz tutmaya çalışan temizlik görevlileri mevcut.
  • Otel genelinde kullanmanız ücretsiz olan kablosuz internet ağı (WİFİ) en iyi imkânları sunuyor.

Otel Olanakları

Otel, sunduğu olanaklar ile birlikte özellikle ekonomik sınıf için en iyi seçenekleri sizlere sunarak fark yaratıyor. Bu özelliklere de ayrıca değinmek gerektiğine inanıyoruz ve detaylara iniyoruz.

  • Lobi, lobi bar ve bar gibi seçenekleri ile özellikle gece saatlerinde içkili eğlence isteyenler için en iyi imkânları sizlere sunuyor.
  • Otopark, kuru temizleme, toplantı salonu, araç kiralama ve oyun salonu gibi hizmetler ile de kendinizi her anlamda özel hissetmeniz sağlanıyor.
  • Jakuzi, Türk hamamı gibi imkanlar ile günün yorgunluğunu en iyi şekilde atabildiğiniz gibi kendinizi daha da özel hissedeceksiniz.

Plajı

Deniz sınırına 2 kilometre mesafede konumlandırılmış olan özel plajı kış sezonunda müşterilerine hizmet veremediği gibi az da olsa sınırlı olanakları sizlere sunuyor.

Yiyecek & İçecek

Oda kahvaltı seçimli konaklamalarınızda sabah kahvaltısı dışında tüm seçenekler için ek ücret ödersiniz. Öğle saatlerinde hizmet olmadığı gibi akşam yemekleri ve içeceklerde de ek ücret tarifesi uygulanır. Yarım pansiyonlarda ise sabah ve akşam dışında tüm hizmetler ücretli.

Spor & Eğlence

Otel bu anlamda bar ve lobi bar gibi alanlar dışında ek olarak sizlere herhangi bir aktivite imkanı sunmadığı gibi havuz organizasyonları belirli aralıklar ile yapılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir