Belek Gözde Otel – Belek

Yine konaklama otellerinden birisi olarak dikkat çeken Belek Gözde Otel, ilçenin göbeğinde en iyi hizmetleri sizlere sunan ve farklı kesimler tarafından kısa süre içerisinde tercih edilen bir merkez haline geldi. Erken rezervasyon ve online rezervasyon alma imkanları ile yine çok yönlü seçenekleri sizlere sunan iyi bir konaklama bölgesidir.

Adres: Belek Mahallesi, Camlik Mahallesi Turizm Cad. Belek Beach Kavş., 89. Sok. No:6, 07506 Antalya

Çağrı Merkezi: 0 (242) 715 20 19

Odalar ve Özellikleri

Otelimiz ekonomik imkanlar ile konaklamak ve Antalya Belek bölgesinin keyfini her anlamda çıkarmak isteyenler için olmazsa olmaz seçenekleri sizlere sunuyor. Oda seçeneklerini inceleyelim.

  • Standart oda, aile odaları ve lüks süit oda seçenekleri ile her kese için en ideal seçenekleri bizlere sunuyor diyebiliriz.
  • Otel genelinde kullanabileceğiniz ücretsiz kablosuz internet ağı (WİFİ) sürekli hizmetinizde ve kesintisiz olarak sağlanıyor.
  • Otel odalarının hijyenik olabilmesi açısından temizlik görevlileri sürekli itina ile en iyi hizmetleri sunmaktadırlar.

Otel Olanakları

Otel, pansiyon tipi konaklama otellerinden birisi olduğundan dolayı tatil köylerinde sunulan imkanları aramak çok da mümkün olmuyor. Ancak kısa süreli konaklamalar için en ideal merkez olarak adlandırabiliriz kuşkusuz.

  • 24 saat kesintisiz resepsiyon hizmeti mevcuttur.
  • Otel genelinde müşterilerin kullanabileceği açık havuz mevcut.
  • Ek ücrete tabi olarak bar ve restoran seçenekleri de sorunsuz şekilde değerlendirilebilir.

Yiyecek & İçecek

Otelimiz, tam pansiyon seçenekleri siz değerli müşterilerine sunmaz. Sadece bölgede zaman geçirmek ve gezmek isteyen müşterileri için en iyi şekilde konaklama hizmeti sunmayı amaç edinmiş otel merkezlerinden birisidir.

Tesis genelinde tüm müşteriler için sabah kahvaltıları dışında diğer tüm yiyecek ve içecek seçenekleri ek ücrete tabi olacak şekilde sizlere sunulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir