Babana Hotel – Bodrum

Mavi ve yeşilin tam olarak birleşmiş olduğu Göltürkbükü’nde bulunan otel, her köşesinin ayrı bir zevk ile işlenmiş olması, birbirinden farklı oda tasarımlarıyla misafirlerini çok iyi bir şekilde karşılamaktadır. Gölköy mevkiinde bulunan otel, Bodrum’a 20 km ve havalimanına ise 50 km mesafede kalmaktadır.

Adres: Yalı Mevkii Göltürkbükü / Bodrum

Telefon: 0 (252) 35 77 198-99

Odalar ve Özellikleri

Standart, standart media, love suite, triple turkuaz, triple chocolate, suite, red suite odaları bulunmaktadır. Toplamda 36 adet odası bulunmaktadır.

Odaların içerisinde mini bar bulunmaktadır. Değişimler ücretsizdir.

Televizyon, çift kişilik yatak, tek yatak, sevgililere özel tasarlanmış odalar bulunmaktadır.

Odalarınızdan çıktığınız zaman kısa bir yürüme mesafesiyle direkt, deniz alanına ulaşabilirsiniz.

Otel Olanakları

Otelin kendine has bir güzelliği olduğundan, Bodrum’a tatile gelenlerin vazgeçilmez adreslerinden olmaktadır. Muhteşem lobi tasarımıyla herkesi etkileyebilecek tarzda olan Babana Hotel, sizin keyfiniz için tasarlanmıştır. Güzel, ferah havasından etkileneceğiniz, içinizin huzurla dolacağı otel odalarında kendinizi bulacaksınız ve tatilin hiç bitmemesini isteyeceksiniz.

  • En büyük avantajlarından birisi denize sıfır konumda olması ve özel iskelesinin bulunmasıdır. Plajda alınacak olan güneş şemsiyesi ve şezlong ücretsiz verilmektedir.
  • Özel iskele de sabahtan akşam güneşlenerek keyfini çıkartabileceğiniz gibi yemeklerinizi denize karşı da yiyerek, keyfinizi arttırabilirsiniz.
  • 7/24 kablosuz internet hizmeti genel alanlarda.
  • Lobi, açık restoran, bar, restoran, resepsiyon hizmet, açık otopark, taze sıkılmış meyve suları.
  • Deniz alanında isterseniz güneşlenebileceğiniz iskele var. Dilerseniz de şemsiyeli kısma geçebilirsiniz.

Yiyecek & İçecek

Oda kahvaltısı, sabah kahvaltısı dışındaki tüm yiyecekler ücretli olmaktadır. Otelde alınacak tüm içecekler genellikle ücretlidir. Yarım pansiyon konaklamada ise sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinin dışında alınabilecek olan tüm yiyeceklerde ücretlidir.

Yemekler ünlü şeflerin ellerinden çıkmaktadır. Değişik sunumlar ile sizleri büyüleyecek olan yemek showları en iyi şekilde size sunulacaktır. Birbirinden güzel yemekleri yerken tatilinizin tamamını bitirmiş olacaksınız ve kendinize gelmiş olacaksınız. Muhteşem bir yemek için seçeceğiniz adres burası olmalıdır.

Sabah Kahvaltı: 08:00 – 10.00

Akşam Yemeği: 19:00 – 21.00

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir