Azure Villas By Cornelia Luxury Hotel – Belek

Antalya Belek bölgesinin Serik noktasında ki en mükemmel hotel konseptlerinden birisi olan Azure Villas By Cornelia – Luxury Hotel, kişilere özel yaşam alanı konsepti ile birlikte bölgesinin en çok dikkat çeken yerleşimlerinden birisi durumunda. Kısa sürede tüm odalar tükenebildiğinden erken rezervasyon olmazsa olmaz.

Adres: İskele Mevkii, Cornelia Diamond Golf Resort, 07506 Belek/Serik/Antalya

Çağrı Merkezi: 0 (242) 710 16 00

Odalar ve Özellikleri

Otelimizin konsepti kişilere özel villa konseptinde olduğu için daha çok yatak odalı villa seçenekleri ile alakalı olarak da detaylar sunacağız.

  • Azure villa konseptinde 2 yatak odalı, 3 yatak odalı olmak üzere 5 yatak odalı seçeneklere kadar ultra lüks villa konseptleri mevcuttur.
  • Villalarda kullanabileceğiniz ücretsiz kablosuz internet ağı (WİFİ) imkanı mevcut.
  • Vilalarınızı her gün temizleyen özel temizlik görevlileri ile yaşam alanlarınız daha temizx.
  • 000 metrekare üzerine kurulu tesiste 33 adet özel villa seçeneği mevcut.

Otel Olanakları

Villa otel olması sizi yanıltmasın. Tatil köylerinin tamamında sizlere sunulan olanakların tamamı ve hatta çok daha fazlası sizlere sunuluyor ve fark yaratmanız sağlanıyor.

  • Geceleri eğlence için lunapark, bar, lobi bar, disko gibi alanları ile sizlere son derece modern olanaklar sunuluyor.
  • Açık ve kapalı restoran ve yüzme havuzları, Türk hamamı, jakuzi, sauna ve buhar odaları ile de yine fark yaratan bir otel.
  • Spor olmazsa olmazım diyorsanız mini futbol sahası, plaj voleybolu, basketbol, su topu ve tenis sahası gibi imkanlar da yine sizlere sunuluyor.
  • Bunun dışında bilardo, SPA merkezi, internet cafe, çocuk büfesi ve deniz bisikleti gibi diğer imkanlar da yine sizlere sunulan diğer seçenekler.

Plajı

Otel müşterilerinin kullanabildikleri VIP Beach Lounge tamamen ücretsiz şekilde sizlerin hizmetine sunuluyor. 230 metre uzunluğa sahip muazzam kumsalında güneş şemsiyesi, havlu ve minder ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Villalarda aynı zamanda Extensive All Inclusive konsepti mevcut.

Yiyecek & İçecek

Sabah, öğle ve akşam saatlerinde tüm müşterilerine açık büfe konsepti yemekler ücretsiz olarak sunuluyor. A La Carte menüsüne sahip villa restoran yine otel müşterilerine ücretsiz. Azure Bar’da her gün seçilen seçkin içkiler ücretsiz olarak sunuluyor.

Spor & Eğlence

Tesis genelinde çeşitli aktiviteler söz konusu olduğu gibi soft animasyon seçenekleri ile müşterilerin daha huzurlu hissetmesi amaçlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir